Vajzës së Eli Farës po i shpërthen gjoksi (Foto)

Vajza e Eli Farës, Marina, njihet për paraqitjet e saj seksi.

Ajo në një postim në rrjetet sociale ka shfaqur dekoltenë e saj të bukur, por që ajo mezi duket ta ketë përthakuar.

Gjoksi i saj shihet në masë të madhe teksa i bën problem dhe është afër shpërthimit13774339_1042084145839371_1224149049_n.

Marina vërtet bukuroshe, dihet se ka një trup të shkëlqyer.

 

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *