Upss! Enca shihet në krahët e Shpat Kasapit

[ad_1]

Të dy janë shumë të njohur për publikun shqiptarë.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Shpat Kasapi dhe njërën ndër këngëtaret më të përfolura Enca Haxhia.

Smiling a.bit with Enca

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) on

Si duket Shpati dhe Enca kanë raporte shoqërore shumë të mira.

Pak orë më parë, Shpati në profilin e tij në Instagram ka postuar një video ku shihet së bashku me Encën, ku të dy shihen duke buzëqeshur.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *