Upps! Ingrit Gjoni “harron” të veshë të brendshme

[ad_1]

Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrit Gjoni ka provokuar rëndë me paraqitjen e saj të fundit.

Ajo u shfaq në një mbrëmje muzikore pa të brendshme dhe atë me një fustan goxha të hapur.

Ingriti publikoi disa imazhe në rrjetin social Instagram, ku shihej e veshur me një fustan të zi të gjatë, por i cili i zbulonte asaj më shumë seç duhej.

Por, duket se kjo gjë nuk e pengonte fare këngëtaren, madje ajo pozonte edhe me lëvizje provokuese.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *