U divorcua dhe humbi peshë, Adele është shumë e lumtur

0
31
blank
Gjigandi

Adele është beqare, por nuk është e gatshme që të krijojë lidhje pasi që po e shijon të qenurit “single”.

Këngëtarja 32 vjecare zbuloi humbjen e peshës në një fotografi për ditëlindjen e saj që la shumë fansa të shokuar.

Ajo gjithashtu ka përfunduar divorcin nga ish bashkëshorti Simon Konecki, për ajo tha se nuk është në kërkim të dikujt tjetër.

The Sun ka raportuar se Adele pas kësaj është një beqare shumë e lumtur, derisa shpenzon energjitë në një album të ri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu