Trump: Gjuetia më e madhe politike ndaj shtrigave në historinë amerikane

[ad_1]

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, të enjten në Twitter, ka reaguar ashpër ndaj hetimeve federale për pohimet mbi koordinimin ndërmjet Rusisë dhe kampanjës së tij në zgjedhjet e kaluara presidenciale amerikane.

“Kjo është gjuetia më e madhe individuale ndaj shtrigave mbi ndonjë politikan në historinë amerikane”, shkruan Trump në rrjetin social Twitter.


[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Sulmuesi i policit në Paris pranon se ka lidhje me Shtetin Islam

[ad_1] Burri, i cili kishte sulmuar policin jo shumë larg katedrales Notr Dam në Paris, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *