Titujt kryesorë. Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme

Këto janë titujt kryesorë të gazetave për ditën e sotme, e martë 19 korrik 2016. Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme.

Epoka-e-re-6-700x946 Gazeta-Gol-7 Tema-7-700x948 Koha-Jone-5-700x930 Rilindja-Demokratike-5

 

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *