Thyhen zyrat e VV-së në Vushtrri, Dërguti aludon në dikë

[ad_1]

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Aida Dërguti, ka shpërndarë fotografi të zyrave të Lëvizjes Vetëvendosje në Vushtrri, të thyera të enjten mbrëma.

Sipër tyre ajo ka thënë se mesazhet e shkruara në mur nuk janë të përkrahësve të VV-së, pasi “i”-ja në një nga to i është dukur e dyshimtë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Gorica nga Berati, situat e qetë por mbi të gjitha surprizuese për subjektet politike

Zgjedhjet në qarkun e Beratit po kalojnë në një mënyrë të qetë dhe harmonike ndryshe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *