Theret me thikë një person në Prishtinë

[ad_1]

Një person është therur me thikë nga dy tjerë të panjohur, dje në orët e masditës në Prishtinë.

Personat të cilët kanë therur mashkullin kanë ikur nga vendi i ngjarjes, ndërsa viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin dhe për këtë është njoftuar edhe prokurori.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *