Teuta publikon foto intime me Adonsin, sa si e përshkruan!

16

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Teuta se fundim ka publikuar një foto intime me burrin e saj Adonisin.

Të shtrirë në shtrat dhe Adonisi pa rroba, Teuta i thotë të dua burri të saj.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments