Të shtëna para gjykatës në Ankara, një i vdekur

Trazirat në Turqi duket se nuk kanë mbaruar ende.

Tlevizioni CNN turk ka raportuar se një person ka mbetur sot i vdekur.

Viktima, me uniformë ushtarake, është vrarë nga policia turke pasi hapi zjarr pranë gjykatës në Ankara.

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *