Të martuar prej 13 vjetësh, por duhet të gjejnë urgjent një dhomë (Foto +16)

Ata kanë 13 vite martesë së bashku.

Por Ola Jordan duket se nuk është ngopur ende me burrin e saj James, pasi ata dhuruan disa skena mjaft të nxehta në Dubai.

 Bëjnë mirë të gjejnë një dhomë dhe të kenë kujdes me këto sjellje, pasi në vendin islamik për gjëra të tilla mund të përfundosh në burg.
Pamjet e mëposhtme flasin vetë.
aaaaaa aaaaa aaaa-1 aaa-4

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *