Taravari: Ziadin Sela do të rikthehet të hënën

[ad_1]

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela të hënë do të mbaj konferencë e tij të parë për media pas sulmit në Kuvendin e Maqedonisë.

Këtë e ka bërë të ditur, sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH Arben Taravari ku ka shkruar se shqiptarët nuk bien lehtë, ndaj për inatin e kriminelëve dhe për gëzimin e çdo shqiptari e mik shqiptari të hënën në Tetovë z.Ziadin Sela rikthehet.

Postimi I plotë:

LR-PDSH-ja ka kënaqësinë të lajmërojë se……

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Lëvizja Besa dhe LSDM kundër iniciativës për amnistimin e dhunuesve më 27 prill

[ad_1] Lëvizja Popullore e Maqedonisë e udhëhequr nga Janko Baçev, ka dorëzuar në Kuvend Propozim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *