Takim i papritur mes FFK-së dhe FSHF-së, kjo është arsyeja

[ad_1]

Delegacionet e Federatës së Futbollit të Kosovës dhe Federatës Shqiptare të Futbollit, sonte janë mysafirë tek ish-futbollisti i njohur nga Kosova, Elvis Osmani.

Ata kanë darkuar në restorantin e mirënjohur “Il Gabbiano” në Helsinki, njofton FFK.

Delegacionet morën pjesë në punimet e Kongresit të UEFA-s në Helsinki.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *