5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zezakëve

Etiketim: zezakëve

Grupimi militant me ngjyrë NFAC thotë se beson te dhuna dhe...

0
Kohët e fundit me një marshim në një park të Georgia në SHBA, ka bërë debutimin e tij grupimi militant afro-amerikan NFAC, për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS