9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zerat

Etiketim: zerat

Flick injoron zërat për transferimin e Thiago te Liverpool

0
Hansi Flick nuk ka shumë komente për të dhënë lidhur me kalimin e mundshëm të Thiago Alcantara te Liverpool. Trajneri i skuadrës së Bayern, ka...

Klitschko nxit zërat për rikthimin e tij, publikon pamje duke u...

0
Ish kampioni i peshave të rënda në boks, Wladimir Klitschko, ka rritur spekulimet për një rikthim të mundshëm të tijin në ringun e boksit. Ukrainasi...

Shtohen zërat kundër marrëveshjes PS-PD për zgjedhjet, deputeti i LSI: Nuk...

0
Deputeti i LSI-së, Lefter Koka deklaron se nuk do ta votojë në Parlament marrëveshjen ndërmjet mazhorancës dhe opozitës për reformën zgjedhore, duke bërë të...

Saul Niguez kometon zërat rreth largimit nga Atletico Madrid

0
Mesfushori spanjoll, Saul Niguez, ka folur rreth mundësisë së largimit nga kryeqyteti spanjoll. 25 vjeçari i lindur në Elche ka folur për “Radio Marca” ku...

Nagelsmann: Werner nuk shqetësohet për zërat që e lidhin me Chelsea

0
Werner është lojtari me vëmendjen më të madhe ditëve të fundit. Ylli i kombëtares së Gjermanisë dhe skuadrës së Leipzig raportohet të ketë arritur marrëveshje...

Agjenti mohon zërat

0
Everton Soares është një nga emrat më të përfolur të ditëve të fundit sa i përket një kalimi në Itali, me mediat që e kanë...

E dashura e Ronaldos shton zërat për fejesë

0
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka nxitur edhe më shumë zerat për fejesë dhe shtatzëni përmes një fotoje të publikuar në rrjetin social “Instagram”. Në foton e publikuar shihet një unazë e...

Kroos shuan zërat për një largim nga Reali dhe paralajmëron pension...

0
Kroos shuan zërat për një largim nga Reali dhe paralajmëron pension të hershëm Toni Kroos duket se dëshiron t’i varë atletet te Real Madridi. Ashtu si...

Lampard shuan zërat e merkatos, fjalë “dashurie” për Kanten

0
Këtë sezon ka luajtur pak në formacionin e Frank Lampard, ndaj kohët e fundit është folur shpesh që N’golo Kante kërkon të largohet nga...

Konfirmohen zërat, Arilena dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e radhës

0
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS