1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zdërhallet

Etiketim: zdërhallet

Paloka: Vendi drejt falimentit, Rama merr charterin dhe zdërhallet fandjavës në...

0
Përmes një postimi në Facebook, ish deputeti i PD-së Edi Paloka shkruan se duhet të kesh mungesë ndjeshmërie njerëzore si Rama që në kohë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS