5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatonte

Etiketim: zbatonte

Nuk zbatonte kushtet higjeno-sanitare/ Arrestohet 52-vjeçari në Tiranë, sekuestrohen 450 kg...

0
Një 52-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi tregtonte mish në kushte jo të duhura higjeno-sanitare. Shtetasi me iniciale B.H., akuzohet për veprat penale “Prodhimi dhe...

Gjyqi/ Johnny Depp merr hak ndaj ish-gruas duke ekspozuar regjimin e...

0
Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pine...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS