fbpx
26 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Yjet

Etiketim: yjet

Juve dhe Roma shkëmbejnë yjet e kombëtares, zbardhet ideja “e çmendur”

0
Kohët teknike të futbollit kanë ndryshuar për shkak të “Coronavirus”. Kjo vlen për merkaton, përfundimin e kampionateve dhe kupave kombëtare. Sidoqoftë, 30 qershori mbetet...

Nga dashuria te puna e financat, çfarë thonë yjet për 12...

0
DASHI Qershori ka dy eklipse të cilat do të luajnë rol definitiv në zgjarjet e jetës tuaj personale. E para është Eklipsi Hënor në boshtin...

Kush i shanë yjet tanë?!

0
Rreth një polemike (vetëm ai që gërvallet nga ekrani e frikëson fëmijët) Kur ne shqiptarëve kudo që ishim, Kujtim Shala na bënte të mburremi, disa që...

Shëndeti, Dashuria dhe Puna/ Çfarë rezervojnë yjet për nesër

0
E hënë, 25 Maj 2020 Dashi Do të jetë një javë e mrekullueshme aventurash. Edhe nëse do të udhëtoni, edhe nëse do të qëndroni në shtëpi,...

Maji do të jetë muaji i netëve të ndritshme: yjet, shiu...

0
Ngjarjet astronomike të muajit maj do të sjellin shfaqje të shkëlqyera në qiell dhe do ta bëjnë periudhën tonë të karantinës shumë më stimuluese...

Doktorët paralajmërojnë yjet e Bundesligës: Mund ta humbisni karrierën nëse infektoheni...

0
Yjet e Bundesligës janë paralajmëruar se marrja e mundshme e koronavirusit mund të shkaktojë dëmtim të mushkërive të pakthyeshme ’dhe mund të sjellë përfundimin...

Hakerat sulmojnë studion ligjore, nga Lady Gaga te Robert de Niro,...

0
Hakerat kanë sulmuar një studio ligjore në New York të specializuar në media dhe botën e spektaklit, që ka si klientë personazhe të famshëm...

HOROSKOPI i të martës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë parashikojnë...

0
Horoskopi për ditën e martë, 12 maj 2020 Dashi Është koha për të bërë disa rregullime financiare. Ju nuk duhet domosdoshmërisht të ulni shpenzimet, por duhet...

Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me...

0
Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me pasaportë të Kosovës | SHQIP Shtetet në të cilat Kosova ka drejtë të udhëtojë...

Covid-19 ka frikë nga yjet e Barçës, dalin rezultatet e analizave

0
Siç njoftohet nga programi “Primer Toc” i stacionit RAC-1, asnjë lojtar nga skuadra e parë e Barçës nuk ka rezultuar pozitiv për Covid-19 në...