fbpx
32 C
Tirana
E shtunë, 8 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Viktima

Etiketim: viktima

Shënohet rritja më e madhe ditore/ SHBA, më shumë se 1...

0
Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë regjistruar më shumë se 1 mijë viktima për të katërtën ditë radhazi si pasojë e koronavirusit, ndërkohë që...

Koronavirusi, bilanci botëror/ 642 mijë viktima dhe rreth 16 milionë të...

0
Sipas Worldometers, numri i të infektuarve nga Covid-19 në gjithë botën ka kapur shifrën 16 milionë, përkatësisht 15,945,330. Ndërkohë numri i viktimave ka shkuar...

Iran, 215 viktima nga COVID-19 brenda 24 orëve

0
Në Iran, 215 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të kaluara si rezultat i koronavirusit të ri (COVID-19). Zëdhënësja e Ministrisë së Shëndetësisë,...

Ndërron jetë 26-vjeçarri tek Infektivi, viktima e dytë më e re...

0
Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Spitalin Infektiv. Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë një 26-vjeçar nga Kavaja, i cili vuante...

Shënohet viktima 124, ndërron jetë 43-vjeçarja në Infektiv

0
Shënohet një tjetër viktimë nga Covid-19 në vend. Mësohet se bëhet fjalë për një 43-vjeçare nga Durrësi e cila ishte shtruar në Infektiv me sëmundje...

​10 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni

0
137 raste të reja, 10 viktima dhe 131 pacientë të shëruar, është bilanci i sotëm për Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Gjithsej brenda 24 orëve...

Italia drejt shërimit, sa viktima u shënuan gjatë orëve të fundit

0
Ministria e Shëndetësisë në Itali bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 viktima nga koronavirusi. Kështu shkon në 35,073...

Ekzekutimi i Emiljano Ramazanit mund të jetë i gjithi i filmuar,...

0
Të tjera detaje mësohen nga sulmi që la të vdekur në vend Emiljano Ramazanin 39-vjeç pasditen e djeshme në Elbasan. Sipas burimeve një person e...

Bilanc i frikshëm! “VOA”: Java e shkuar me 90 raste e...

0
Mesatarja e rasteve të reja me koronavirus gjatë javës që shkoi ishte rreth 90 të prekur dhe më shumë se 3 viktima në ditë....

Detaje nga vrasja ne Elbasan/ Viktima është qëlluar 5 herë me...

0
Zbardhen detaje të reja lidhur me vrasjen e 39-vjeçarit Emiljano Ramazani. Sipas gazetarit Elton Qyno autorët kanë qenë tre vetë në makinë dhe njëri...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS