fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vazhdim

Etiketim: vazhdim

Plane për fundjavë? Mësoni më parë ç’rezervon moti për dy ditët...

0
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka publikuar parashikimin e motit për dy ditët në vazhdim. Sipas asaj që raporton SHMU, ditën e shtunë moti parashikohet me kthjellime dhe...

Parashikimi i motit për sot dhe 5 ditët në vazhdim

0
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga hyrja në qarkullim e masave ajrore të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat do të ifluencojnë...

Basha: Padrejtësia ka vetëm një emër: Edi Ramën, në vazhdim opozita...

0
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dhënë një prononcim për gazetarët pas protestës së thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Basha tha se padrejtësisë...

Basha: Padrejtësia ka vetëm një emër: Edi Ramën, në vazhdim opozita...

0
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dhënë një prononcim për gazetarët pas protestës së thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Basha tha se padrejtësisë...

Erërat e forta krijojnë re pluhuri në Australi, qielli merr ngjyrë...

0
Erërat e forta që po fryjnë në juglindje të Australisë kanë sjellë në qytetin australian Mildur re të pluhurit, kështu që qielli ka marrë...

Kufizime energjie në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken në...

0
OSSHE ka njoftuar për të tjera ndërprerje energjie në Tiranë në dy ditët në vazhdim. ‘Njoftim për abonentët Tiranë Stakim i datës 24-25 Shtator Për shkak të...

Flet sizmiologu që parashikoi tërmetin e fuqishëm: Ja si do të...

0
Pas situatës së vështirë në të cilën ndodhet Shqipëria, “Top Channel”  ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili e ka...