18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vasilit

Etiketim: Vasilit

Kërkesë për informim, Nikolla i përgjigjet Vasilit: U udhëhoqa nga…

0
Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla i është përgjigjur akuzave të deputetit, Petrit Vasilit në lidhje me  dosjen e Autoritetit për Informim, ku u zbulua...

Batuta e Vasilit: Rama kërkon një fushë vetëm me lojtarët e...

0
Ndryshimet kushtetuese në kuadër të reformës zgjedhore do të mbledhin sërish Këshillin Politik ditën e nesërme (20 korrik) ku prezent do të jetë dhe...

“Bërtas se jam nga fshati”/ Debat në studion e Eni Vasilit

0
Debati për sistemin zgjedhor është shoqëruar edhe me batuta midis gazetares Eni Vasili dhe deputetit të opozitës parlamentare, Myslim Murrizit në emisionin "Open". Pjesë nga...

Ndërpritet për disa minuta mbledhja e Këshillit Politik për Reformën/ Shkak:...

0
Takimi i Këshillit Politik, ku janë prezent edhe përfaqësuesit e opozitës së bashkuar Petrit Vasili e Oerd Bylykbashi ka pasur debate, ku këta dy...

Ndërpritet mbledhja e Këshillit Politik për Reformën/ Debate të forta mes...

0
Takimi i Këshillit Politik, ku janë prezent edhe përfaqësuesit e opozitës së bashkuar Petrit Vasili e Oerd Bylykbashi ka pasur debate, ku këta dy...

10 pyetjet e Vasilit/ ‘Ramashtagu dështoi të digjte parlamentin, por dogji...

0
Nënkryetari i LSI, Petrir Vasili, përmes një postimi në rrjetet sociale, thekson se, informacioni i bërë publik nga presidenti Ilir Meta gjatë Komisionit Hetimor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS