34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Uno

Etiketim: Uno

Shihni se çfarë ndodh kur Fiat Uno godet BMW-në e re

0
Sado tërheqëse që mund të jenë për disa, makinat e vjetra kanë një të metë të madhe, dhe kjo është siguria. Kjo video tregon qartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS