32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Udhëtim

Etiketim: udhëtim

Chelsea synon rezultat pozitiv në udhëtim te kampionët e Liverpoolit, formacionet...

0
Liverpooli dhe Chelsea kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Reds janë nikoqir të Bluve në takimin e vlefshëm për...

Milan befason Lazion, i shënon tri gola në udhëtim dhe qartëson...

0
Milan i ka bërë  një dhuratë të madhe skuadrës së Juventus. ‘Rosoneri’ kanë mposhtur Lazion me rezultatin 0:3, rezultat ky që për shumëkë ishte i...

Udhëtim nëpër Shqipëri/ Dy gjermanët që jetojnë në Greqi në pritje...

0
Edhe pse pandemia ka mbyllur kufijtë  në Shqipëri nuk mungojnë të huajt.  Në plazhet e Orikumit  po kalojnë disa ditë pushime dy  turiste gjermanë....

Guida në Stokholm: Udhëtim në pandemitë e të shkuarës

0
Me turistët të bllokuar nëpër shtëpi dhe banorët e Stokholmit që evitojnë turmat, një guide po përpiqet të mbajë gjallë biznesin me ture të...

Bayerni bën detyrën, merr pikët e plota në udhëtim te Union...

0
Bayern Munich ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtimi te Union Berlin, skuadër të cilën e mposhti 0-2. ‘Bavarezët’ e kanë nisur mbarë...

Bayerni bën detyrën, merr pikët e plota në udhëtim te Union...

0
Bayern Munich ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim te Union Berlin, skuadër të cilën e mposhti 0-2. ‘Bavarezët’ e kanë nisur mbarë...

Treni i parë kinez i mallrave arrin pas një muaji udhëtim...

0
Transporti hekurudhor është një prej pikave kyçe në Iniciativën globale kineze, Brezi dhe Rruga. Linja e shpejtë hekurudhore nga Beogradi në Budapest është pjesë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS