12 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet UÇK

Etiketim: UÇK

“Do pastrojë imazhin e Shqipërisë dhe UÇK-së”, Balla: Nuk po ngremë...

0
Numri dy i partisë socialiste, Taulant Balla, nismëtar i ngritjes së një komisioni të posaçëm, thotë se ai do të mbledhë prova dhe dëshmi...

Akuzat ndaj Bashës për hetimin e krimeve të serbëve, Rudina Hajdari:...

0
Deputetja Rudina Hajdari duke komentuar vendimin e ministrave të Jashtëm të BE për të shtyrë Konferencën Ndërqeveritare, se janë disa kushte që nuk janë...

Rama pas djegies së banerit për UÇK-në: Mjeranët që djegin simbole...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar pas djegies së banerit ‘Liria ka emër’ në Graqanicë, nismë kjo e filluar nga PDK’ja pas arrestimit...

Rama flet për akuzat ndaj Bashës për UÇK: Nuk jam i...

0
Kryeministri Edi Rama sërish ka kërkuar nga Lulzim Basha që të sqarojë pozicionin e tij, në lidhje me akuzat që i janë bërë për...

Godet Fatos Lubonja, e quan Edi Ramën gënjeshtar: Po e përdor...

0
Analisti Fatos Lubonja, duke folur për gjykimin e ish-luftëtarëve të UÇK-së në Hagë, deklaroi se gjysma e akuzave ndaj Thaçit dhe të tjerëve janë...

Gjykimi i ish-drejtuesve të UÇK/ Lubonja: Gjysma e akuzave ndaj tyre...

0
Analisti Fatos Lubonja, duke folur për gjykimin e ish-luftëtarëve të UÇK-së në Hagë, deklaroi se gjysma e akuzave ndaj Thaçit dhe të tjerëve janë...

Akuzat ndaj Bashës për UÇK-në/ Mentor Nazarko: Deklarata pa rendiment, nuk...

0
Analisti Mentor Nazarko, duke folur në “News 24”, deklaroi se akuzat ndaj Bashës se ai ka qenë hetues i UÇK-së gjatë luftës, janë pa...

“Liria ka emër UÇK”- Ervin Salianji homazhe në memorialin Adem Jashari...

0
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka zhvilluar homazhe sot në Prekaz në memorialin e komandantit legjendar, Adem Jashari. Duke theksuar se liria ka emrin...

Cakaj pret Nait Hasanin: Kur është në pyetje UÇK, duhet të...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, priti sot në një takim Ambasadorin e Republikës së Kosovës në Shqipëri, i...

UÇK-ja, Balla: Komision hetimor, por jo për Bashën

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka thënë se komisioni parlamentar që ai ka propozuar të ngrihet nuk do të ketë...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS