24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tusha

Etiketim: Tusha

Tenori dhe pedagogu Kastriot Tusha: Mësimi online shumë stresues, mezi presim...

0
Studentët që do të diplomohen në bachelor dhe master pritet të kthehen së shpejti në auditore. Tenori i njohur dhe pedagog në Universitetin e...

Tenori dhe pedagogu Kastriot Tusha: Mësimi online shumë stresues, mezi presim...

0
Studentët që do të diplomohen në bachelor dhe master pritet të kthehen së shpejti në auditore. Tenori i njohur dhe pedagog në Akademinë e...

Kastriot Tusha i zhgënjyer, i drejtohet Ardit Gjebreas: Prita ftesë për...

0
Dy ditë më parë u bë inagurimi i stadiumit të ri “Air Albania”, ku performuan disa këngëtarë mes tyre Juliana Pasha e cila këndoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS