fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Tronditës

Etiketim: tronditës

Lajm tronditës, ndërron jetë në moshën 23-vjeçare mbrojtësi

0
Mbrojtësi anglez, Kristian Mbulu ka ndërruar jetë ditën e djeshme, në një moshë shumë të re. Mbulu ishte vetëm 23 vjeç dhe ditën e...

“Shita medaljen e Kupës së Botës, për të blerë drogë”, rrëfimi...

0
Ish-mbrojtësi i Sao Paulos, Flavio Donizete, nëpërmjet një rrëfimi tronditës ka zbuluar që varësia e tij ndaj drogës e shtyu drejt shitjes së medaljes...

Zbulimi tronditës/ Fusha magnetike e Tokës po dobësohet

0
Ekspertët kanë zbuluar mes Afrikës dhe Amerikës së Jugut një rajon të madh me intensitet magnetik të zvogëluar, të quajtur “Anomalia e Atlantikut të...