17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trey Songz

Etiketim: Trey Songz

Trey Songz akuzohet sërish për sulm seksual

Trey Songz akuzohet sërish për sulm seksual

0
Këngëtari dhe aktori i popullarizuar amerikan, Trey Songz, është akuzuar sërish për sulm seksual.Krijuesi i hitit "Gotta Make It" u akuzua nga një grua...
Khloe Kardashian dhe Trey Songz nxisin thashethemet për rindezjen e romancës teksa shoqërohen në …

Khloe Kardashian dhe Trey Songz nxisin thashethemet për rindezjen e romancës...

0
Khloe Kardashian dhe Trey Songz u shfaqën në "The Nice Guy" në Hollywood gjatë vikendit për të marrë pjesë në një festë private të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS