18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tret

Etiketim: tret

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Korridori Blu, brenda mandatit të tretë...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.E...

Turisti anglez bie nga kati i tretë i hotelit në Dhërmi,...

0
Një djalë i ri nga Anglia ka rënë nga kati i tretë i një hoteli në Dhërmi pasi dyshohet se ka qenë në gjendje...

Rezultatet nga dita e tretë e turneut të CS:GO IEM Dallas...

0
Ndeshje të forta dhe plotë emocione po zhvillohen në turneun e CS:GO i cili po mbahet në qytetin Dallas të Teksasit, ekipet Astralis, NIP...

Sot caktohet data për raundin e tretë për zgjedhjen e Presidentit...

0
Konferenca e Kryetarëve të grupeve parlamentare të Kuvendit të Shqipërisë do të mblidhet mesditën e së martës për të caktuar datën e mbajtjes së...
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker martohen për herë të tretë në një dasmë madhështore në Ital…

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker martohen për herë të tretë në...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar për herë të tretë, me një ceremoni romantike në Portofino mbrëmjen e së dielës (22 maj).Travis, 46...

Hapet Pediaria e re e Elbasanit, Rama-Manastirliu: Spitali i tretë brenda...

0
Pediatria e re e Elbasanit, një investim i qeverisë shqiptare, ka hapur dyert në shërbim të fëmijëve të qarkut të Elbasanit dhe zonave perreth.Kryeministri...

Dasma në horizont për djalin e Ancelottit: Është përpjekja e tretë,...

0
Davide Ancelotti, djali dhe ndihmësi i Carlos, mbërriti në Madrid, pasi ndoqi babain në të gjitha përvojat e tij në futboll. Reali ka një...
Kourtney Kardashian ndjek hapat e Kim – organizon dasmën e tretë me Travis Barker në Itali

Kourtney Kardashian ndjek hapat e Kim – organizon dasmën e tretë...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u martuan ligjërisht të dielën (15 maj) në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara të Kalifornisë, vetëm...

Gruaja hidhet nga kati i tretë në Elbasan dhe humb jetën/...

0
Një grua 52 vjeçe i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i një pallati në lagjen "Vullnetari" në ElbasanE...

Përmbyllet me sukses edhe moduli i katërt i edicionit të tretë

0
Është përmbyllur me sukses edhe moduli i katërt i edicionit të tretë të kursit për menaxhimin e avancuar sportiv (ASMC 3), i cili për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS