18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trend

Etiketim: trend

A jeni mjaft të guximshme për këtë trend? Meshkujt me siguri...

0
Në këto ditë të ngrohta dhe aktivitete të dashura verore, është momenti i vërtetë për përtëritje të gardërobës dhe natyrisht – rroba të reja...

Flokët e shkurtër sërish janë në trend: Frizurat më të mira...

0
Flokët e gjatë këtë vjeshtë janë absolutisht jashtë trendeve. Në skenë paraqiten flokë të shkurtër dhe frizura të gjatësisë mesatare Këtë sezon, para së gjithash,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS