14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregut

Etiketim: tregut

Kapitali i tregut të kriptovalutave bie nën 1 trilion dollarë, më...

0
Kapitali i tregut të kriptomonedhave ra nën 1 trilion dollarë sot për herë të parë në 17 muaj, pasi inflacioni rekord në mbarë botën...

Transformohet zona e ish-tregut elektrik, bulevard i ri për njësitë 1...

0
Bllokun në zonën e njohur si ish-Tregu Elektrik, në Njësite 1 dhe 2, është kthyer në një zonë pedonale për komunitetin.Kryebashkiaku Erion Veliaj tha...

Ndryshon struktura e tregut të telekomunikacionit në Shqipëri, hungarezët e 4iG...

0
Lëvizjet e fundit kanë ndryshon struktura e tregut të telekomunikacionit në Shqipëri. Nëpërmjet një njoftimi për shtyp, kompania hungareze, 4iG, zyrtarizoi marrjen e pronësisë...

Shefat e Apple, Google, Facebook dhe Amazon në seancë dëgjimore në...

0
Drejtorët Ekzekutiv të katër gjigantëve të teknologjisë do të paraqiten para Kongresit javën e ardhshme, ku ata do të duhet të mbrojnë fuqinë në...

Gjermani, tregut të punës i duhen tre vite për të rimarrë...

0
Do të duhen të paktën tre vjet që tregu gjerman i punës të rikuperohet nga pasojat nga pandemia e koronavirusit, deklaroi kreu i Agjencisë...

I mungoi tregut muzikor prej vitesh, rikthehet Ledina Çelo

0
I mungoi tregut muzikor prej vitesh, rikthehet Ledina Çelo Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton në Gjermani duket se ka...

Tatimet: Deklaroni pagat reale, i keni nen nivelin e tregut –...

0
Tatimet po ushtrojnë presion tek kompanitë për të rritur deklarimet e pagave të punonjësve pa këto ditë, pa dhënë argumente ose fakte për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS