16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregues

Etiketim: tregues

Neymari është tregues i kulturës lakmitare braziliane dhe mosmirënjohës – thotë...

0
Juninho Pernambucano, një ish-futbollist i shquar brazilian, e ka kritikuar ashpër Neymarin duke folur për gjendjen e tij në Paris Saint-Germain, duke këmbëngulur se...

5 tregues se keni një shef “problematik”

0
Me shumë mundësi, gjatë jetës suaj profesionale, do të jeni ndeshur apo keni takuar një person “problematik”, gati psikopat, të cilin nuk e keni...

Kurrë mos e injoroni këtë problem gjatë seksit, është tregues i...

0
Nuk është gjithmonë e lehtë të dini a keni kolesterinë të rritur, sepse nuk ka simptoma të dukshme Ekzistojnë disa shenja të fshehura paralajmërimi të...

“Krimi bën festë”/ Alibeaj: Vrasjet dhe shpërthimet e fundit mafioze, tregues...

0
Në një deklaratë nga selia blu, Enkelejd Alibeaj deklaroi se vrasjet dhe shpërthimet e fundit mafioze në vend janë tregues për dështimin e Edi...

Meta: Lotët e artistëve, tregues se funksionimi i shtetit nuk është...

0
Presidenti Ilir Meta priti sot në Ditën Kombëtare të Jetimëve një grup fëmijësh pa kujdes prindëror, si dhe artistë e këngëtarë të mirënjohur. Në fjalën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS