17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregjet

Etiketim: tregjet

Tregjet e kapitaleve dhe presioni i luftës në Ukrainë mbi ekonominë

0
Lufta në Ukrainë dhe pandemia COVID kanë shtuar në Shqipëri nevojën për likuiditet parash dhe përdorim të kapitaleve.Ekspertët dhe autoritetet kanë kthyer vëmendjen mbi...

Kriza e çmimeve në tregjet botërore, Guvernatori Sejko: Do shoqërohet me...

0
"Rritja e çmimeve në tregjet botërore dhe reduktimi i kërkesës së huaj, do të shoqërohen me norma më të larta inflacioni dhe rritje më...

Presidenti Meta kthen në Kuvend ligjin “Për tregjet e kapitalit”

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka kthyer në Kuvend ligjin “Për tregjet e kapitalit”. Sipas shpjegimit të bërë nga Presidenca ky ligj është kthyer për...

Presidenti Meta kthen në Kuvend ligjin “Për tregjet e kapitalit”

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka kthyer në Kuvend ligjin “Për tregjet e kapitalit”. Sipas shpjegimit të bërë nga Presidenca ky ligj është kthyer...

Rama, kritikëve të Eurobondit: Tregjet besojnë te libri i llogarive të...

0
Qeveria kërkon të emetojë në tregjet financiare një Eurobond me vlerë deri në 650 milionë euro dhe maturim 7 deri në 10 vjet. Përkundër kritikave...

Rama: Shqiperia ka hapur nje konsultim publik, per tregjet financiare bazuar...

0
Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë edhe sot në konferencën e 41 ndërkombëtare të komisionerëve për mbrojtjen e të dhënave, që po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS