12.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trazirat

Etiketim: trazirat

Ja kush ishin në shoqëri me kriminelin Arkan dhe shikonin trazirat

0
Një pamje e shëmtuar! Krimineli Zhelko Razhnjatoviq-Arkan, së bashku me futbollistët e Cërvena Zvezdës së Beogradit, pranë stadiumit “Maksimir” në Zagreb pikërisht me 13...

Shqiptari që u rrah keq në Prishtinë, para se të ndodhnin...

0
Askush në Kosovë nuk e kujton datën e 8 prillit të vitit 1990!   8 prilli që shënon historinë me të zezë të futbollit në...

Vazhdojnë trazirat në Kili, zgjatet gjendja emergjente

0
Protestat e dhunshme kanë vazhduar edhe gjatë mbrëmjes së kaluar në Kili, pavarësisht vendimit të presidentit për ta anuluar rritjen e çmimit të transportit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS