18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trajnerin

Etiketim: trajnerin

Zbardhet sherri i Lewandowski me trajnerin e Bayernit: Unë i shënova...

0
Kapitull i ri në çështjen Lewandowski-Bayern Munich. Sulmuesi polak ka kërkuar publikisht largimin ("diçka tek unë ka vdekur, kam nevojë për stimuj të rinj"),...

Vllaznia largon trajnerin Plori. Ekipin e merr një emër mjaft i...

0
SHKODËR- Ekipi i Vllaznisë ka vendosur të që ndërpresë marrëdhëniet me trajnerin e ekipit Elvis Plori. Me anë të jë njoftimi në Faqen zyrtare...

Për marrëdhënie se’suale, 20 vjet burg për trajnerin e shtetit të...

0
Një shembull që duhet të ndiqet në shtetin e rajonit, Maqedoninë e Veriut! Pas u vërtetuan të gjitha faktet gjykata mori vendim duke e...

Torino mendon për trajnerin e ri

0
Sezoni i Torinos mund të quhet i dështuar pasi ekipi luftoi për mbijetesën teksa një vit më parë ishte pranë Europës. Presidenti Cairo nuk do...

E konfirmuar, zyrtari i Juventus zbulon trajnerin për sezonin e ardhshëm

0
Juventusi po luan ndaj Lazios dhe ndeshja është e mbërthyer me rezultatin 0-0, por deklarata e Fabio Paraticit për të ardhmen e Maurizio Sarrit...

Zyrtare: Watford shkarkon trajnerin

0
Watford ka vendosur të ndajë rrugët me trajnerin Nigel Pearson, dy xhiro para fundit të sezonit. Edhe pse janë në një pozitë aspak të favorshme...

Barcelona në ajër, Messi&CO kanë zgjedhur trajnerin e tyre

0
Barcelona është në ajër, pasi nuk ka harmoni mes drejtuesve, stafit teknik dhe lojtarëve. Trajneri Quique Setien është në rrezik sepse ka shumë dyshime...

Monaco po mendon për trajnerin e ri

0
Trajneri Roberto Moreno është pushuar nga Monaco sipas asaj që shkruan L’Equipe. Tekniku spanjoll nuk e me mendonte një shkarkim të tillë, por duket se...

Barcelona merr vendimin për trajnerin

0
Mediat katalane raportojnë se pas një takimi mes presidentit Hosep Maria Bartoemu dhe trajnerit Kike Setien, është vendosur që trajneri të vazhdojë të qëndrojë...

Drithëruese, Leoni e Akili e habitën trajnerin Emin Bajrami, ja pse!

0
Dy talentet e futbollit, Leoni e Akili, që janë pjesë e shkollës AFF në Prishtinë, sot kanë bërë një befasi të këndshme, në fakt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS