Ballina Etiketimet Trafikantët

Etiketim: Trafikantët

PD: Kanabis në gjithë vendin, trafikantët nuk mund të ligjërojnë pasuritë...

0
PD përmes Clirim Gjatës sekretar për çështjet ligjore denoncoi se Kanabisi vijon të mbillet në zona të ndryshme të vendit. Kjo foto është bërë...

Transportonin emigrantë të paligjshëm, arrestohen 3 trafikantët

0
Policia ka vënë në pranga 3 shtetas, të cilët u kapën duke transportuar kundrejt fitimit 14 emigrantë të paligjshëm. Në kuadër të operacionit policor "Perimetri",...

Mega-operacion ndërkombëtar/ Sekuestrohen 3.6 mln paund, si komunikonin 60 mijë trafikantët

0
Një mega-operacion ndërkombëtar është kryer nga policia britanike me 79 kg drogë e plot 3.6 mln paund të sekuestruara. Autoritetet britanike, shkruan Daily Mail,...

Moisiu kujton miqësinë me Moikom Zeqon: Fatkeqësi që tek ne njihen...

0
Është shuar ditën e sotme një nga penat më të çmuara të vendit tonë. Në moshën 71-vjeçare Moikom Zeqo ndërroi jetë në shtëpinë e...

“Lumë” kokaine në kavanozët e orizit, kush janë 4 trafikantët shqiptarë

0
Në Itali, ka nisur gjyqi ndaj 4 shqiptarëve pjesë e një bande të trafikantësh droge, që u arrestuar në një operacion të koduar “Underground”...

Trafikantët shpojnë murin kufitar në ShBA dhe fusin me kamion disa...

0
Trafikantët e njerëzve e kanë krijuar një hapësirë të madhe në murin kufitar mes Meksikës dhe Shteteve të Bashkuara dhe në të e kanë...

Trafikantët u kthejnë paratë, familjarëve vietnamezë u fiken shpresat e fundit

0
Ndërkohë që policia angleze nuk ka dhënë ende informacione për identitetin e viktimave, disa familjarë vietnamezë, të cilët shpresonin deri në fund që familjarët...

Trafikantët shqiptarë të drogës, makth për policinë greke/ Ndalohet një tjetër...

0
Pak ditë pas operacionit spektkolar, një tjeter gomone shqiptare bie ne duart e policisë greke. Ditën e sotme, një gomone ka vënë në alarm rojet...

Trafikantët, GPS pakove me kokainë, fotot e aksionit dhe si u...

0
Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shqipërisë. Pakot të izoluara edhe...

Arrestohen trafikantët, 15.000 euro për një vend në kamion – Lajmi...

0
Dy shqiptarë kanë rënë në pranga nga Agjencia Kombëtare e Krimit në Londër, gjatë një hetimi mbi një grup kriminal, të dyshuar për kontrabandimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24