14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Toska

Etiketim: Toska

Pa makeup dhe në plazh, Amarda Toska shfaqet më natyrale se...

0
Ditët e fundit, Amarda Toska bashkë me familjen po i kalon në bregdetin shqiptar. Ajo ka ndarë momente teksa shëtisin me skaf, duke kaluar me...

“Nuk mund ta përballoj më”- I ndau koronavirusi, Artiola Toska bën...

0
Izolimi dhe mbyllja e kufinve për shkak të koronavirusit i ka lënë të ndarë Artiola Toskën dhe bashkëshortin e saj. Këngëtarja u karantinua pa dashurinë...

Artjola Toska: Nuk po duroj më, u bë kaq kohë pa...

0
Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar këngëtarja e njohur Artjola Toska. Artjola promovoi këngën e saj më të re “Ditëlindja”, por...

Me balluke dhe 9 vite më parë, ja si dukej Amarda...

0
Amarda Toska ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se e ka shfrytëzuar maksimalisht këtë periudhë pranë Ermalit dhe dy fëmijëve të tyre. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS