9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Top channel/rikthehet lufta e ftohtë

Etiketim: top channel/rikthehet lufta e ftohtë

Lufta e fshehtë kundër Bashkimit Sovjetik

0
Si ndodhi Lufta e Ftohtë “Malta” dhe si Xhorxh Bushi, i vjetri, e përfitoi zemrën e Gorbaçovit dhe ai në shenjë miqësie lansoi Glasnostin....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS