21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Toniku

Etiketim: toniku

Lëng me limon dhe xhinxher, toniku natyral i imunitetit

0
Një nga masat parandaluese që ISHP ka sugjeruar është konsumimi i sa më shumë lëngjeve, për të ndihmuar sistemin imunitar. Në këtë periudhë zgjidhja perfekte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS