Ballina Etiketimet Tonalin

Etiketim: Tonalin

Inter me plan konkret për Tonalin, shifër e majme dhe kartonin...

0
Interi nuk do të ndalet derisa të arrijë të sigurojë shërbimet e talentit të Brescias, Sandro Tonali. Gazzetta dello Sport ka hapur sot sërish...

Inter favorit për Tonalin

0
Interi ka dalë si favorit për transferimin e futbollistit të Breshës, Sandro Tonali, sipas raportimeve nga Sky Italia. Juventusi, Milani dhe Barcelona janë lidhur me transferimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24