16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tmerruese

Etiketim: Tmerruese

Histori Tmerruese te ndodhura ne Sheshin Bekerley !

0
Histori Tmerruese te ndodhura ne Sheshin Bekerley !

Tmerruese: Një javë pas divorcit nëna vret veten dhe tre fëmijët

0
Një nënë e cila është shprehur kundër përdorimit të armëve, ka përdorur armë për të vrarë tre fëmijët e saj dhe veten një javë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS