18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tmerron

Etiketim: tmerron

Shpëton viktima e sulmit pasi tmerron Nju Jorkun me thikën e...

0
Një 36-vjeçar duket se i ka mbijetuar mrekullisht dje një sulmi të rëndë pasi ndërhyri në një sherr në Harlem, New York, ndërsa në...

“Nona” e Halloween, Heidi Klum i tmerron të gjithë me kostumin...

0
Ajo njihet si mbretëresha e Halloween dhe vit pas viti Heidi Klum ia del gjithmonë të tejkalojë veten në festën e madhe të 31...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS