19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tju

Etiketim: tju

“Nuk mund t’ju besoja syve”/ I riu grek , kap gjallesën...

0
Ka shumë të apasionuar pas peshkimit një ndër to është edhe i riu grek Giorgos Kazoulis i cili ka ndarë në rrjetet e tij...

Përse duhet t’ju votojnë juve shqiptarët? Si përgjigjet Lulzim Basha

0
Lulzim Basha i ftuar sot në Opinion nisi “fushatën elektorale” duke thënë arsyet se pse shqiptarët duhet ta votojnë për t’u bërë kryeministër. Ai tha...

Fifi ia pa hajrin dobësimit, do t’ju lë ‘pa mend’ me...

0
Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme. Ajo është shumë...

Fifi ia pa hajrin doëbsimit, do t’ju lë ‘pa mend’ me...

0
Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme. Ajo është shumë...

Mendohuni dy herë me kë lidheni! Këto dy shenja horoskopi janë...

0
Binjakët Binjakët janë një nga shenjat më pak besnike të horoskopit. Ata janë shumë të lëkundshëm nëse bie fjala tek partnerët që ngjallin interes dhe...

Edhe pse ju do, 10 arsye që ajo t’ju braktis

0
Shumë meshkuj e dinë se gratë mund të jenë në mënyrë magjepsëse misterioze dhe të paparashikueshme, por vetëm deri sa të bëjnë gati gjërat...

Familjarët e viktimave të Covid-19 kërkojnë t’ju bëhet autopsia të afërmve...

0
Familjarët e vik0timave të Covid-19 në Kosovë kërkojnë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore që të afërmve të tyre t’ju bëhet autopsia. Drejtori i përgjithshëm...

Kjo video do tju bëj që ta harroni emrin tuaj (fakte...

0
Kjo video do tju bëj që ta harroni emrin tuaj (fakte dhe video interesante)

Vajza, kjo mund t’ju befasojë: Kjo është mosha kur epshi juaj...

0
Gjithmonë është menduar se femrat e arrijnë majën e epshit seksual pak më vonë sesa meshkujt.Por, shanset janë që vajza, ju do ta keni...

Cilin ushqim mund ta hani pasi t’ia keni hequr mykun, por...

0
E dimë që ushqimi i mykur nuk bën të hahet, por e dimë edhe përse nuk bën? Shumicës së njerëzve u ka ndodhur që të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS