18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tjetrit

Etiketim: tjetrit

Nga shokë në armiq e vrasës të njeri-tjetrit/ Historia kriminale e...

0
Dikur shoke të ngushtë, sot armiq të mëdhenj . Kjo është historia mes Talo Celës dhe Nuredin Dumanit, historia kriminale e dy personave, vëmendja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS