19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tjetrin

Etiketim: tjetrin

Replikuan me njëri tjetrin në Kongresin e PS-së, Manja bën veprimin...

0
Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja dhe ministri Brendshëm Bledi Çuçi replikuan me nëjri tjetrin gjatë Kongresit të sotëm të Partisë Socialiste.Çuçi i tha Manjës...

Këshillim apo imponim?”Të dëgjojmë njëri-tjetrin”, apo qeverinë? Specialistët, skeptikë

0
Procesi i Këshillimit kombëtar përfundoi të enjten e fundit marsit.Pyetësori me 12 çështje që sipas qeverisë, na shqetësojnë ne, përveç se mund të plotësohej...

Situata e koronavirusit/ Rama poston videon: Kujdesuni për veten dhe tjetrin

0
Prej ditësh numri i rasteve të reja me Covid-19 është rritur ndjeshëm. Dje u raportuan plot 82 raste duke shënuar një tjetër ditë rekord....

Situata e koronavirusit/ Rama poston videon: Kujdesuni për veten dhe tjetrin

0
Prej ditësh numri i rasteve të reja me Covid-19 është rritur ndjeshëm. Dje u raportuan plot 82 raste duke shënuar një tjetër ditë rekord....

Kosovë/ Rrihen me njëri tjetrin burrë e grua, më pas sulmojnë...

0
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një mashkull dhe një femër, pasi kanë sulmuar njëri-tjetrin, e më pas kanë sulmuar...

Burri e zë gruan duke e tradhtuar me tjetrin, e xhiron...

0
Një burrë e ka zënë gruan e tij duke e tradhtuar me një burrë tjetër, derisa kishin bërë seks në ulësen e pasme të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS