15.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tjet

Etiketim: tjet

Dështoi edhe një tjetër projekt i Metas

0
Ora e Metës i bashkohet një serie projektesh harduerike të dështuara në Facebook (tani Meta).Fotot jozyrtare të orës inteligjente të Metës u përhapën në...

Pas Shqipërisë, një tjetër vend i Ballkanit ndërmerr nismën për legalizimin...

0
Pas Shqipërisë, një tjetër vend i Ballkanit po ndërmerr nismën për legalizimin e kanabisit për qëllime mjekësore. Mali i Zi prej kohësh është duke...

Grabiten të moshuarit në Vermosh, hajdutët aksidentohen, vjedhin një automjet tjetër...

0
Dy të moshuar janë lidhur e plaçkitur në shtëpinë e tyre në të gdhirë të së enjtes në Malësinë e Madhe.Tom Tinaj me bashkëshorten...

Tjetërsim pronash në Ksamil e Sarandë, arrestohet drejtori i Urbanistikës

0
Drejtori i Urbanistikës të Bashkisë së Sarandës, Pandi Zhoga, punonjësja e Urbanistikës, Rovena Aliaj dhe noteri Aleko Anagnosti kanë rënë në prangat e policisë...

iPhone vjen edhe me një ngjyrë tjetër këtë vit?

0
Apple mund të jetë duke punuar për një ngjyrë të re të iPhone "për t'ju tunduar" këtë vit.Siç edhe është bërë e ditur, gjiganti...
Enca befason me një tjetër paraqitje provokuese, teksa vë në fokus gjoksin

Enca befason me një tjetër paraqitje provokuese, teksa vë në fokus...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, po vazhdon të jetë një personazh shumë i diskutuar për paraqitjet që bën në rrjete sociale.Ajo kësaj radhe...

Dumani nxjerr edhe 100 emra të tjerë, pritet një tjetër valë...

0
Një valë e dytë arrestimesh, pritet të pasojë operacionin "Plumbi i Artë", që po zhvillohet prej 1 jave nga prokuroria e posaçme SPAK dhe...
Diplo – një tjetër yll botëror që do të performojë në “Sunny Hill Festival 2022”

Diplo – një tjetër yll botëror që do të performojë në...

0
Festivali "Sunny Hill" po afron dhe bashkë me të edhe një sërë yjesh me famë botërore.Pas reperëve të famshëm, Skepta dhe AJ Tracey, është...

Tjetër incident në Tiranë/ Tifozët holandezë përfshihen në një përplasje afër...

0
Një tjetër incident është regjistruar mbrëmjen e sotme nga turmat e tifozëve në rrugët e kryeqytetit.Sipas News 24, ngjarja ka ndodhur në zonën e...

BNE bën tjetër progres në renditjen botërore në CS:GO

0
Ekipi nga Kosova, Bad News Eagles është ngritur sërish në renditjen botërore në lojën CS:GO.Ata janë ngritur për një pozitë në renditje dhe tani...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS