19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tjerëve

Etiketim: tjerëve

Genoa 0-3 Inter, notat e Valon Behramit dhe të tjerëve

0
Interi ka fituar me rezultat 3-0 ndeshjen e tyre në udhëtim te Genoa në kuadër të javës së 36-të në Serie A. Nerazzurrët kanë arritur...

Kampionia me sindromën down: Jetën ma vështirësuan paragjykimet e të tjerëve

0
Kromozomi shtesë atë nuk e pengoi që të arrijë suksese të mëdha, përveç kampione në not, ajo është angazhuar në muzikë e në çka...

E drejta për të jetuar të jepet vetëm një herë, jetoje...

0
Unë jam përkufizimi më i mirë i një personi që është përpjekur të kënaq të tjerët. Ka qenë gjithmonë pjesë e imja t’i ndihmoja...

Werder 0:0 Heidenheim – nota e Rashicës dhe të tjerëve

0
Milot Rashica nuk ka pasur paraqitjen më të mirë të mundshme kundër Heidenheim. Rashica ka qëndruar i heshtur në ndeshjen e barazhit kundër Heidenheim, duke...

Vdekja e mjekut Arjan Pushi nga COVID-i, ambasadorja e SHBA-së: Thellësisht...

0
Pas vdekjes së mjekut të parë me koronavirus në Shqipëri, Arjan Pushi ka reaguar edhe ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim duke shprehur trishtim të...

TEST/ Keni frikë nga gjykimi i të tjerëve?

0
Nëse silleni sipas asaj që mendojnë njerëzit për ty, do të përfundoni duke jetuar jetën e dikujt tjetër dhe do të gaboni në çdo...

Vinicius zgjedh 9-ën më të mirë: Është 10 sekonda para të...

0
Pas suksesit kundër Valencia-s, ndeshje në të cilën ka realizuar dy gola, Karim Benzema ka hyrë akoma më shumë në historinë e Real Madrid. Sulmuesi...

Vrasje dhe trafikim narkotikësh/ 4 të tjerëve u dërgohet formulari i...

0
Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të Ligjit...

Teatri/ Dorëzohet në SPAK kërkesa për procedimin penal ndaj kryeministrit Rama,...

0
Aleanca për Teatrin ka dorëzuar në SPAK kërkesën për procedimin penal ndaj kryeministrit Rama, kryebashkiakut Veliaj, ministrit Lleshaj dhe të tjerëve që citohen në...

Gjërat që një çift nuk duhet t’i bëjë në prani të...

0
Kur dy njerëz janë të dashuruar, pjesa tjetër e njerëzve pothuajse nuk ekziston. Sjellja e tillë i nevrikos njerëzit që ndodhen afër tyre, mirëpo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS