17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thurni

Etiketim: thurni

Thurja me kërrabëza: Mësoni veprimet themelore dhe thurni shallin

0
Gjithnjë e më shumë njerëz po marrin në duar kërrabëzat dhe leshin, sepse puna e dorës sikur po kthehet në modë Të rinjtë po kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS