fbpx
21 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Special

Etiketim: special

Ermal Fejzullahu i bën urimin special gruas për ditëlindje

0
Ermali e ka uruar edhe publikisht gruan e tij. Sot është një ditë speciale në familjen e Ermal Fejzullahut. Të tillë ia ka shkruar edhe urimin...

Audi e ka një ekip special që merret vetëm me nuhatjen...

0
Në makinat nga Audi, nuk lejohet të montohet asnjë pjesë që lëshon aromë. Dihet se është një prodhues kualitativ, i vendosur që blerësi i makinave,...

Geti me urim special për Marinën në ditëlindjen e saj të...

0
Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca, ditën e sotme (e diel) feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 30 vite jetë. Ndonëse në një periudhë...

Bernardo tregon çfarë e bënë Ronaldon special

0
Cristiano Ronaldo mund të ketë mbushur 35 vjeç në shkurt, por sulmuesi i Juventusit nuk është gati të heqë dorë të shkruajë histori dhe...

“Më ke bërë krenare”, Adelina Ismaili i bën urimin special Zanfinës...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Këngëtarja e njohur...

Ilir Meta i bën urimin special legjendës së Dinamos

0
Ish-sulmuesi shqiptar Ilir Pernaska feston 69 vjetorin e lindjes këtë të enjte. Një urim i veçantë i ka ardhur nga Presidenti i Republikës, Ilir...

Djali i Medës feston ditëlindjen, këngëtari i bën një urim special

0
Sot ka festë në shtëpinë e Medës. Sot ka ditëlindjen djali i këngëtarit Meda, dhe ai ka ndarë një foto të tij për ta uruar...

Genta paralajmëron bashkëpunimin special

0
Genta Ismajli ka paralajmëruar me anë të një fotografie në Instagram se ëshhtë bërë gati për këngën e saj të re. Këngëtarja ka shkruar se...