13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sot 7

Etiketim: sot 7

Erdhën për plazh në Shqipëri, bllokohen në Morinë

0
Policia kufitare ka punuar me procedura të përshpejtuara, por fluksi i mjeteve që kthehen drejt Kosovës pas fundjavës në plazhet shqiptare, ka bërë që...

Thellohet pandemia Covid, Manastirliu apel të rinjve: Tregoni ju kujdes të...

0
Teksa vendi po përballet me raste në rritje me koronavirus, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të rinjtë. Me anë të...

Digjet autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë, ja detajet e para

0
Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët në mesnatë teksa ishte i parkuar. Burime bëjnë me dije...

Plagosi gruan pas sherrit në banesë, pranga burrit në Tiranë

0
Nje person ka goditur me sende te forta gruan e tij ne Tirane nderkohe qe eshte vene ne pranga nga policia. Tiranë/Informacion paraprak Më...

Dua që të më varrosni në …./ Ja amaneti që la...

0
Një shtetas italian, i cili ishte martuar prej 20 vitesh me një shqiptare është gjetur i pajetë në banesën e tij, në katin e...

Vodhi me dhunë një sasi lekësh, kapet nga policia e Durrësit...

0
Një 28 vjeçar i shpallur në kërkim është vënë në pranga nga Policia e Durrësit. I riu me inicialet M.Sh., ka qenë i shpallur...

Vdekja e 27-vjeçarit në Infektiv, reagon Ministria: Nuk ishte koronavirusi, ndodhi...

0
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar lidhur me 27-vjeçarin që ndërroi jetë në spitalin Infektiv, duke thënë se vd èkja e tij nuk ka ardhur...

Prokuroria mbyll hetimet, çon për gjykim dosjen e Griseldo Kusit, vrau...

0
TIRANË Prokuroria e Tiranës përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim dosjen penale ndaj Griseldo Kusit, i cili akuzohet për vrasjen e teknikut të kondicionerit, Indrit...

Ulet numri i rasteve në Krujë, sot vetëm 3 të prekur...

0
Në Krujë, rrethi dje që dje kishte një numër të lartë të të prekurve me koronavirus, sot është rregjistruar një ulje. Burime bëjnë me...

Vapë dhe rritje temperaturash, si do të jetë moti sot

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të gjithë...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS