fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sisteme

Etiketim: sisteme

Shkencëtarët: Përveç të frymëmarrjes, virusi që shkakton COVID-19 sulmon shumë sisteme...

0
Shkencëtarët sapo kanë filluar të kuptojnë një gamë të gjerë të problemeve shëndetësore të shkaktuara nga coronavirusi i ri, disa prej të cilave mund...

Rusia dergon sisteme raketore ne Serbi – Lajmi i Fundit –...

0
Rusia tha të enjten një divizion i sistemit të saj të mbrojtjes raketore S-400 do të marrë pjesë në një stërvitje ushtarake në...

Rusia dergon sisteme raketore per mbrojtje ne Serbi – Lajmi i...

0
Ministria e Mbrojtjes së Rusisë ka thënë se ka dërguar sistemet raketore për mbrojtje S-400 dhe Pantsir-S në Serbi për...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS